Loading Selected Work...
Menu

CONDITIONS

Payment

You can pay for your chosen artworks directly by PayPal:

Don´t worry, if you haven´t an account there. It is also possible to pay by your debit or credit card via PayPal without having an account there. It is safe and comfortable.

After clicking to “Proceed to checkout” you fill your billing details and shipping adress. Than choose PayPal and continue to “Proceed to PayPal”. You will be automaticaly connected to your account or you could chose “pay by credit card”.

In case you do not use PayPal or credit card, bank transfer is available also. For more informations, please, contact me on email: jakub(at)jecminek.net or via social networks – links are at the bottom right.

Pro případné zájemce z Česka, kteří nechtějí provádět platbu přes PayPal nebo bankovní kartu: Platbu je možné provést bankovním převodem nebo při osobním odběru. Údaje o bankovním spojení Vám pošlu na vyžádání. Prosím, kontaktujte mě na emailové adrese jakub(at)jecminek.net nebo přes vybranou sociální síť, jejichž ikony naleznete v pravé dolní části obrazovky. To platí i v případě jakýchkoliv dotazů.

Shipping

I ship out my paintings by DHL Express worldwide.